Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Infra zrkadlá
 3. Vykurovacie zrkadlo EXCELENT+ 800W

Vykurovacie zrkadlo EXCELENT+ 800W

 • Zľava 10%
 • Doprava ZADARMO

Využite vykurovací infračervený panel rady EXCELENT+ ako zrkadlo do kúpene (do 12m2) alebo atypický doplnok interiéru (do 16m2). Prečo mať v kúpeľni k... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Bežná cena
459 EUR
413 EUR
344 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:VCIR-800-M
EAN kód:4260261360732
Odporúčané umiestnenie:Na stenu
Výrobca:INFRAPOWER
Kompletné špecifikácie

Využite vykurovací infračervený panel rady EXCELENT+ ako zrkadlo do kúpene (do 12m2) alebo atypický doplnok interiéru (do 16m2). Prečo mať v kúpeľni klasické zrkadlo, keď ho môžete skombinovať s kúrením a ušetriť tak miesto v často veľmi malých priestoroch kúpeľní.

Panely EXCELENT+ ako všetky nami ponúkané panely obsahujú jedinečný kontrolný systém, ktorý je jedným z noviniek novej generácie infrakúrenia. Jedná sa o 5 kontrolných snímačov, ktoré sú umiestnené vo vykurovacom paneli a chránia ho pred prehriatím a poškodením. Panel je tak vybavený ako bezpečnostným prvkom, tak aj regulačným, keďže čidlá udržujú optimálny pomer sálavého a konvekčného tepla. 

Vlastnú reguláciu infrapanely nemajú, z dôvodu nevhodnosti umiestnenia teplotného čidla priamo na paneli. Je lepšie preto využiť zodpovedajúceho priestoru v danej miestnosti s najväčšou potrebou teplotné pohody a tam umiestniť externý termostat, ktorý je možno nastaviť podľa časových a teplotných požiadaviek.

Rozdiel medzi zapojením panelu do siete a do zásuvky je iba v dizajnovom riešení pri pohľade na panel. Zapojenie panela do zásuvky často nedovoľuje úplné skrytie prívodného kábla.

Panel jednoducho zavesíte na stenu pomocou montážnej sady priloženej k panelu a zapojíte do klasickej zásuvky 230V. Tento postup odporúčame pre využitie panelov k prikurovaniu. V prípade kúrenia panelmi ako hlavným zdrojom, odporúčame vytvorenie rozvodov priamo pre panely a pripojenie "napevno". Tým odpadne problém s viditeľnými káblami.

FOTO motív nie je pre tento typ panelu možný, pretože sa jedná panel vytvorený primárne ako zrkadlo.  

Náročnosť inštalácie je možné prirovnať k zaveseniu obrazu:


Špecifikácia

 • Výkon panela: 800 W
 • Rozmer panela: 1200 x 600 x 25 mm
 • Povrchová teplota: 95 ° C +/- 5% (špeciálna povrchová úprava proti popáleniu)
 • Hmotnosť: 16 Kg
 • Povrch: Zrkadlo (sklo)
 • Typ rámčeka: Bezrámový infra panel
 • Príslušenstvo: Sieťový kábel (2 m) s vidlicou, návod, montážna sada
 • Dĺžka záruky: 5 rokov
 • Krytie IP: IP44 (Zariadenie je chránené pred vniknutím pevných cudzích telies o priemere 1mm a väčších a pred dotykom drôtom a zariadené je chránené pred striekajúcou vodou)

Tovar zaradený v kategóriách