Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. ČASTÉ OTÁZKY
  3. Certifikáty

INSIDE INFRAPOWERINSIDE INFRAPOWER

Všetky panely s týmto logom INFRAPOWER disponujú vysoko efektívnym výhrevným telesom a zákazníci si môžu byť istí, že kvalita aj vykurovací výkon je vynikajúci. Najvyššia kvalita infračervených panelov tada vždy od INFRAPOWER!

 

 

Developed in Austria

DEVELOPED IN AUSTRIA
Náš najmodernejšie vykurovací element (z uhlíkového vlákna s niklu a nano striebra a medeného vodiča) bol vyvinutý rakúskymi techniky a laboratóriami v spolupráci s japonskými a nemeckými dodávateľmi. INFRAPOWER používa tento znak ako ukazovateľ najnovšieho stavu vývoja. Toto logo ukazuje na konečných zákazníkov, ktorí dôverujú viac európskej technológii a vynikajúcemu výkonu nášho vykurovacieho telesa. INFRAPOWER neustále spolupracuje s externými laboratóriami na ďalšom zlepšovaním vykurovacieho telesa, a preto je účinnosť našich panelov 100% zaručená.
 
 
TÜV GSTÜV GS
Všetky naše infrapanely INFRAPOWER majú celosvetovo uznávanú certifikáciu "Geprüfte Sicherheit" ("Testované na bezpečnosť") aj ochrannú známku "GS" vydanú TÜV Rheinland v Nemecku, z čoho vyplýva, že zariadenie spĺňa nemecké a európske bezpečnostné požiadavky. V GS skúšobni TÜV kontroluje, či výrobok spĺňa požiadavky zákona na bezpečnosť výrobkov a ďalších právnych predpisov v zabezpečenie ochrany zdravia a bezpečnosti osôb. Toto zahŕňa požiadavky európskych smerníc, ktoré sú implementované v súlade so zákonom o bezpečnosti výrobkov a jeho vykonávacích predpisov (napr. Smernica o nízkom napätí a smernice pre strojové zariadenie). GS značka znamená, že laboratória povolená nemeckým štátom, testovala sledovanie výrobkov pri výrobnom procese.
 
 
CECE
S CE INFRAPOWER prehlasuje, že tieto produkty spĺňajú požiadavky príslušných smerníc EÚ. Všetky naše infračervené panely sú v súlade so smernicami o nízkom napätí.
 
 
CTUVUSCTUVUS
Táto certifikácia ukazuje, že INFRAPOWER infračervené panely spĺňajú podľa amerických a kanadských vlád jasne definované pravidlá, ktoré produkty, najmä elektronické zariadenie, musí spĺňať, aby mohli byť schválené na predaj.
 
 
 
 
BSBS
Táto certifikácia vydaná TÜV ukazuje, že INFRAPOWER je schopný produkovať infračervené panely pre rôzne požiadavky (napr. Panely pre menovité napätie 240V podľa britskej normy).
 
 
Seibersdorf LaboratoriesSeibersdorf Laboratories
Toto technologické centrum sa nachádza v Rakúsku. Tu INFRAPOWER pravidelne testuje svoje vykurovacie teleso a spolupracuje na neustálom vývoji pre zlepšenie jeho efektivity. Spolu s techniky zo Seibersdorf laboratories sa INFRAPOWER neustále snaží nájsť nové cesty a riešenia, ako zvýšiť infračervený výstup z panelov s cieľom splniť vysoké očakávania zákazníkov.