Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Infra zrkadlá
 3. Vykurovacie zrkadlo EXCELENT+ 600W

Vykurovacie zrkadlo EXCELENT+ 600W

Využite vykurovací infračervený panel rady EXCELENT+ ako zrkadlo do kúpene (do 9m2) alebo atypický doplnok interiéru (do 12m2). Prečo mať v kúpeľni kl... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
411 EUR
329 EUR
274 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:VCIR-600-M
EAN kód:4260261360725
Odporúčané umiestnenie:Na stenu
Výrobca:INFRAPOWER
Kompletné špecifikácie

Využite vykurovací infračervený panel rady EXCELENT+ ako zrkadlo do kúpene (do 9m2) alebo atypický doplnok interiéru (do 12m2). Prečo mať v kúpeľni klasické zrkadlo, keď ho môžete skombinovať s kúrením a ušetriť tak miesto v často veľmi malých priestoroch kúpeľní.

Panely EXCELENT+ ako všetky nami ponúkané panely obsahujú jedinečný kontrolný systém, ktorý je jedným z noviniek novej generácie infrakúrenia. Jedná sa o 5 kontrolných snímačov, ktoré sú umiestnené vo vykurovacom paneli a chránia ho pred prehriatím a poškodením. Panel je tak vybavený ako bezpečnostným prvkom, tak aj regulačným, keďže čidlá udržujú optimálny pomer sálavého a konvekčného tepla. 

Vlastnú reguláciu infrapanely nemajú, z dôvodu nevhodnosti umiestnenia teplotného čidla priamo na paneli. Je lepšie preto využiť zodpovedajúceho priestoru v danej miestnosti s najväčšou potrebou teplotné pohody a tam umiestniť externý termostat, ktorý je možno nastaviť podľa časových a teplotných požiadaviek.

Rozdiel medzi zapojením panelu do siete a do zásuvky je iba v dizajnovom riešení pri pohľade na panel. Zapojenie panela do zásuvky často nedovoľuje úplné skrytie prívodného kábla.

Panel jednoducho zavesíte na stenu pomocou montážnej sady priloženej k panelu a zapojíte do klasickej zásuvky 230V. Tento postup odporúčame pre využitie panelov k prikurovaniu. V prípade kúrenia panelmi ako hlavným zdrojom, odporúčame vytvorenie rozvodov priamo pre panely a pripojenie "napevno". Tým odpadne problém s viditeľnými káblami.

FOTO motív nie je pre tento typ panelu možný, pretože sa jedná panel vytvorený primárne ako zrkadlo.  

Nový inovatívny systém uchytenia zrkadlových infrapanelov už nedovoľuje použitie stropnej montážnej sady. S touto novinkou inštalujete sklenené aj zrkadlové infrapanely veľmi ľahko, ako na stenu, tak aj na strop.

 

Špecifikácia

 • Výkon panela: 600 W
 • Rozmer panela: 900 x 600 x 25 mm
 • Povrchová teplota: 95 ° C +/- 5% (špeciálna povrchová úprava proti popáleniu)
 • Hmotnosť: 12 Kg
 • Povrch: Zrkadlo (sklo)
 • Typ rámčeka: Bezrámový infra panel
 • Príslušenstvo: Sieťový kábel (2 m) s vidlicou, návod, montážna sada
 • Dĺžka záruky: 5 rokov
 • Krytie IP: IP44 (Zariadenie je chránené pred vniknutím pevných cudzích telies o priemere 1mm a väčších a pred dotykom drôtom a zariadené je chránené pred striekajúcou vodou)

Tovar zaradený v kategóriách