Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Sklenené
 3. Sklenený infrapanel EXCELENT 600W - čierny

Sklenený infrapanel EXCELENT 600W - čierny

Infračervený panel v sklenenej forme, ktorý zvládne vykúriť stredne veľkú miestnosť do 12m2. Luxusný lesklý materiál je vhodný do moderných interiér... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
332 EUR
299 EUR
249 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:VCIR-600-G-B
EAN kód:4260261360510
Odporúčané umiestnenie:Na stenu aj na strop
Výrobca:INFRAPOWER
Kompletné špecifikácie

Infračervený panel v sklenenej forme, ktorý zvládne vykúriť stredne veľkú miestnosť do 12m2. Luxusný lesklý materiál je vhodný do moderných interiérov. Odporúčané umiestnenie je ako na stenu, tak aj na strop.

Vhodné pre umiestnenie do akéhokoľvek domu alebo bytu. Moderný dizajnový prvok pre vybavenie interiéru kancelárskych a administratívnych priestorov.

Panely EXCELENT ako všetky nami ponúkané panely obsahujú jedinečný kontrolný systém, ktorý je jedným z noviniek novej generácie infrakúrenia. Jedná sa o 5 kontrolných snímačov , ktoré sú umiestnené vo vykurovacom paneli a chránia ho pred prehriatím a poškodením. Panel je tak vybavený ako bezpečnostným prvkom, tak aj regulačným, keďže čidlá udržujú optimálny pomer sálavého a konvekčného tepla. 

Vlastnú reguláciu infrapanely nemajú, z dôvodu nevhodnosti umiestnenia teplotného čidla priamo na paneli. Je lepšie preto využiť zodpovedajúceho priestoru v danej miestnosti s najväčšou potrebou teplotné pohody a tam umiestniť externý termostat, ktorý je možno nastaviť podľa časových a teplotných požiadaviek.

Rozdiel medzi zapojením panelu do siete a do zásuvky je iba v dizajnovom riešení pri pohľade na panel. Zapojenie panela do zásuvky často nedovoľuje úplné skrytie prívodného kábla.

Panel jednoducho zavesíte na stenu pomocou montážnej sady priloženej k panelu a zapojíte do klasickej zásuvky 230V. Tento postup odporúčame pre využitie panelov k prikurovaniu. V prípade kúrenia panelmi ako hlavným zdrojom, odporúčame vytvorenie rozvodov priamo pre panely a pripojenie "napevno". Tým odpadne problém s viditeľnými káblami.

Nový inovatívny systém uchytenia sklenených infrapanelov už nedovoľuje použitie stropnej montážnej sady. S touto novinkou inštalujete sklenené aj zrkadlové infrapanely veľmi ľahko, ako na stenu, tak aj na strop.

 

 Špecifikácia
 • Výkon panela: 600 W
 • Rozmer panela: 900 x 600 x 25 mm
 • Povrchová teplota: 95 ° C +/- 5% (špeciálna povrchová úprava proti popáleniu)
 • Hmotnosť: 12 Kg
 • Povrch: Čierne sklo
 • Typ rámčeka: Bezrámový infrapanel
 • Príslušenstvo: Sieťový kábel (2 m) s vidlicou, návod, montážna sada
 • Dĺžka záruky: 5 rokov
 • Krytie IP: IP44 (Zariadenie je chránené pred vniknutím pevných cudzích telies o priemere 1mm a väčších a pred dotykom drôtom a zariadené je chránené pred striekajúcou vodou) 

Tovar zaradený v kategóriách