Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Vykurovacie obrazy
 3. Daný motív 800W
 4. Vykurovací obraz 800W-16 - s bielym rámčekom

Vykurovací obraz 800W-16 - s bielym rámčekom

Dodanie do 5tich dní - Vyberte variantu prevedenia

Vykurovací panel, ktorý zvládne vykúriť i väčšiu miestnosť do 16m2. Má obdĺžnikový rozmer 1200 x 600 mm je doporučený pre použitie na stenu. Tento vy... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Prevedenie
349 EUR
291 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:TO-VCIR-800-16
EAN kód:4260261360329
Prevedenie:Základný s rámom
Výrobca:INFRAPOWER
Podobné produkty
  Infrapanel GRANDE 800W
  26 hodnotenie
  271 EUR
  226 EUR bez DPH
  271 EUR
  226 EUR bez DPH
  Skladom
  ks
   Sklenený infrapanel EXCELENT 800W - mliečne sklo
   9 hodnotenie
   359 EUR
   299 EUR bez DPH
   359 EUR
   299 EUR bez DPH
   Skladom
   ks
   Kompletné špecifikácie

   Vykurovací panel, ktorý zvládne vykúriť i väčšiu miestnosť do 16m2. Má obdĺžnikový rozmer 1200 x 600 mm je doporučený pre použitie na stenu.

   Tento vykurovací infrapanel štvrtej generácie odporúčame aj do priestorov so sadrokartónmi a slabými priečkami, pretože ponúka na svoju výkonnosť veľmi nízku. Panely starších vývojových radov majú pri danom vykurovacom výkone až 3 krát vyššiu hmotnosť! Panel je tiež extrémne tenký. Samotné vykurovacie teleso meria iba 7 mm a zvyšok rozmeru (23 mm) tvorí odnímateľný rámček a konštrukcia pre pripevnenie.

   Pre veľké miestnosti nie je vhodné využitie jedného silného panelu, ale radšej viac stredne výkonných ako je tento. Sálavé teplo je tak rovnomerne rozložené po celej miestnosti a nie je vydané intenzívne len z jedného miesta. Vďaka rovnomernosti vykurovania dochádza k vyššej úspore energie, pretože nie je potreba miestnosť prekurovať.

   Všetky nami ponúkané panely, obsahujú jedinečný kontrolný systém, ktorý je jedným z noviniek už u tretej generácie infravykurovania. Jedná sa o 5 kontrolných čidiel, ktoré sú umiestnené v vykurovacom panelu a chráni ho pred prehriatím a poškodením. Panel je tak vybavený ako bezpečnostným prvkom, tak aj regulačným, keďže čidlá udržujú optimálny pomer sálavého a konvekčného tepla. 

   Vlastnú reguláciu infrapanely nemajú, z dôvodu nevhodnosti umiestnenia teplotného čidla priamo na paneli. Je lepšie preto využiť zodpovedajúceho priestoru v danej miestnosti s najväčšou potrebou teplotné pohody a tam umiestniť externý termostat, ktorý je možno nastaviť podľa časových a teplotných požiadaviek.

   Rozdiel medzi zapojením panelu do siete a do zásuvky je iba v dizajnovom riešení pri pohľade na panel. Zapojenie panela do zásuvky často nedovoľuje úplné skrytie prívodného kábla.

   Náročnosť inštalácie je možné prirovnať k zaveseniu obrazu:

     

   Špecifikácia

   • Výkon panela: 800 W
   • Rozmer panela: 1200 x 600 x 30 mm
   • Povrchová teplota: 95 ° C +/- 5% (špeciálna povrchová úprava proti popáleniu)
   • Hmotnosť: Základné prevedenie 7,5 kg, sklenený bez rámu 16 kg
   • Typ rámčeka: Biely hliníkový rám alebo sklenený panel bez rámu
   • Príslušenstvo: Sieťový kábel (2 m) s vidlicou, návod, montážna sada
   • Dĺžka záruky: 5 rokov
   • Krytie IP: IP44 (Zariadenie je chránené pred vniknutím pevných cudzích telies o priemere 1mm a väčších a pred dotykom drôtom a zariadené je chránené pred striekajúcou vodou)

   Tovar zaradený v kategóriách