Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Biele infrapanely
 3. Infrapanel GRANDE 700W

Infrapanel GRANDE 700W

 • Zľava 10%
 • Doprava ZADARMO

Veľmi výkonný vykurovací panel, ktorý zvládne vykúriť miestnosť do 14m2. Má obdĺžnikový rozmer 1200 x 600 mm je doporučený pre použitie na strop. Ten... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Bežná cena
260 EUR
234 EUR
195 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:VCIR-700
EAN kód:4260261360343
Odporúčané umiestnenie:Na strop
Výrobca:INFRAPOWER
Kompletné špecifikácie

Veľmi výkonný vykurovací panel, ktorý zvládne vykúriť miestnosť do 14m2. Má obdĺžnikový rozmer 1200 x 600 mm je doporučený pre použitie na strop.

Tento vykurovací infrapanel štvrtej generácie odporúčame aj do priestorov so sadrokartónmi a slabými priečkami, pretože ponúka na svoju výkonnosť veľmi nízku váhu len 7,5 kilogramu. Panely starších vývojových radov majú pri danom vykurovacom výkone až 3 krát vyššiu hmotnosť! Panel je tiež extrémne tenký. Samotné vykurovacie teleso meria iba 7 mm a zvyšok rozmeru (23 mm) tvorí odnímateľný rámček a konštrukcia pre pripevnenie.

Panel je vhodný na zabudovanie do Vašej stropnej konštrukcie. Využite tak ďalší z výhod našich infrapanelov, a to možnosti odstránenia hliníkového rámu a vytvorenie bezrámového panela. Vďaka tomu je inštalácia do sadrokartónu jednoduchšia a panel je v strope bez rámu prakticky neviditeľný!

Panely GRANDE, ako všetky nami ponúkané panely, obsahujú jedinečný kontrolný systém, ktorý je jedným z noviniek už u tretej generácie infravykurovania. Jedná sa o 5 kontrolných čidiel, ktoré sú umiestnené v vykurovacom panelu a chráni ho pred prehriatím a poškodením. Panel je tak vybavený ako bezpečnostným prvkom, tak aj regulačným, keďže čidlá udržujú optimálny pomer sálavého a konvekčného tepla. 

Vlastnú reguláciu infrapanely nemajú, z dôvodu nevhodnosti umiestnenia teplotného čidla priamo na paneli. Je lepšie preto využiť zodpovedajúceho priestoru v danej miestnosti s najväčšou potrebou teplotné pohody a tam umiestniť externý termostat, ktorý je možno nastaviť podľa časových a teplotných požiadaviek.

Rozdiel medzi zapojením panelu do siete a do zásuvky je iba v dizajnovom riešení pri pohľade na panel. Zapojenie panela do zásuvky často nedovoľuje úplné skrytie prívodného kábla.

Pre ľahšiu stropnú montáž odporúčame zakúpiť Stropnú montážnu sadu.  

 

Špecifikácia

 • Výkon panela: 700 W
 • Rozmer panela: 1200 x 600 x 30 mm
 • Povrchová teplota: 95 ° C +/- 5% (špeciálna povrchová úprava proti popáleniu)
 • Hmotnosť: 7,5 Kg
 • Povrch: Biely (hladký povrch)
 • Typ rámčeka: Biely hliníkový rám
 • Príslušenstvo: Sieťový kábel (2 m) s vidlicou, návod, montážna sada
 • Dĺžka záruky: 5 rokov
 • Krytie IP: IP44 (Zariadenie je chránené pred vniknutím pevných cudzích telies o priemere 1mm a väčších a pred dotykom drôtom a zariadené je chránené pred striekajúcou vodou)

Tovar zaradený v kategóriách