Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Biele infrapanely
 3. Infrapanel GRANDE 500W

Infrapanel GRANDE 500W

Vykurovací panel z rady GRANDE s odporúčaným umiestnením na strop. Zvládne vykúriť miestnosti do 10m2. Najväčšie využitie je pre kuchyne, technické mi... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
240 EUR
216 EUR
180 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:VCIR-500
EAN kód:4260261360312
Odporúčané umiestnenie:Na strop
Výrobca:INFRAPOWER
Kompletné špecifikácie

Vykurovací panel z rady GRANDE s odporúčaným umiestnením na strop. Zvládne vykúriť miestnosti do 10m2. Najväčšie využitie je pre kuchyne, technické miestnosti a menšie izbičky. Má obdĺžnikový rozmer 900 x 600 mm a je veľmi využívaný pre vykurovanie kancelárií a administratívnych miestností.

Panely série GRANDE sú tiež už ŠTVRTOU GENERÁCIOU infrapanelov, ktorá bola vyvinutá nemeckými a rakúskymi techniky so zameraním na maximum vykurovacej účinnosti s menšou spotrebou (nový vykurovací prvok založený na nano meď a striebro). Väčšina predajcov zatiaľ ponúka prvý, alebo druhú generáciu. Na www.topinfra.sk môžete zakúpiť najnovšiu technológiu vo vykurovaní infrapanelmi.

Tento vykurovací infrapanel štvrtej generácie odporúčame aj do priestorov so sadrokartónmi a slabými priečkami, pretože ponúka na svoju výkonnosť veľmi nízku váhu len 6 kilogramu. Panely starších vývojových radov majú pri danom vykurovacom výkone až 2 krát vyššiu hmotnosť! Panel je tiež extrémne tenký. Samotné vykurovacie teleso meria iba 7 mm a zvyšok rozmeru (23 mm) tvorí odnímateľný rámček a konštrukcia pre pripevnenie.

Panel je vhodný na zabudovanie do Vašej stropnej konštrukcie. Využite tak ďalší z výhod našich infrapanelov, a to možnosti odstránenia hliníkového rámu a vytvorenie bezrámového panela. Vďaka tomu je inštalácia do sadrokartónu jednoduchšia a panel je v strope bez rámu prakticky neviditeľný!

Panely GRANDE, ako všetky nami ponúkané panely, obsahujú jedinečný kontrolný systém, ktorý je jedným z noviniek už u tretej generácie infravykurovania. Jedná sa o 5 kontrolných čidiel, ktoré sú umiestnené v vykurovacom panelu a chráni ho pred prehriatím a poškodením. Panel je tak vybavený ako bezpečnostným prvkom, tak aj regulačným, keďže čidlá udržujú optimálny pomer sálavého a konvekčného tepla. 

Vlastnú reguláciu infrapanely nemajú, z dôvodu nevhodnosti umiestnenia teplotného čidla priamo na paneli. Je lepšie preto využiť zodpovedajúceho priestoru v danej miestnosti s najväčšou potrebou teplotné pohody a tam umiestniť externý termostat, ktorý je možno nastaviť podľa časových a teplotných požiadaviek. 

Rozdiel medzi zapojením panelu do siete a do zásuvky je iba v dizajnovom riešení pri pohľade na panel. Zapojenie panela do zásuvky často nedovoľuje úplné skrytie prívodného kábla.

 Pre ľahšiu stropnú montáž odporúčame zakúpiť Stropnú montážnu sadu.

  

Špecifikácia

 • Výkon panela: 500 W
 • Rozmer panela: 900 x 600 x 30 mm
 • Povrchová teplota: 95 ° C +/- 5% (špeciálna povrchová úprava proti popáleniu)
 • Hmotnosť: 6 Kg
 • Povrch: Biely (hladký povrch)
 • Typ rámčeka: Biely hliníkový rám
 • Príslušenstvo: Sieťový kábel (2 m) s vidlicou, návod, základná montážna sada
 • Dĺžka záruky: 5 rokov
 • Krytie IP: IP44 (Zariadenie je chránené pred vniknutím pevných cudzích telies o priemere 1mm a väčších a pred dotykom drôtom a zariadené je chránené pred striekajúcou vodou)

Tovar zaradený v kategóriách