Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. ČASTÉ OTÁZKY
  3. Aplikácia SMART LIFE
AplikáciaSMART LIFE, inštalácia a nastavenie

Aplikáciu SMART LIFE vo slovenětině sťahujte zadarmo na goople_play2 alebo app_store2

Pomocou tejto aplikácie môžete ovládať zo svojho telefónu inteligentné WiFi termostaty. Je to jedna z najrozšírenejších aplikácií pre chytré domácnosti, pretože je kompatibilný s celým radom inteligentných výrobkov mnohých značiek.

1. Registrácia

Aplikácia vás požiada o email, na ktorý pošle overovací kód, ten vpíšete do aplikácie, zvolíte si heslo a môžeme prejsť k párovanie.

1 2 

3 4

 

2. Párovanie

Párovanie termostatu s aplikáciou je podrobne popísané v Manuáli, je rýchle a intuitívne. V skratke: Pridať zariadenie -> Small Home Appliances -> Termostat -> blikajúca kontrolka na prijímači a Pripájanie.

5 6 

7 8 

 

3. Nastavenie

Po dokončení sa prekliknite do základného používateľského rozhrania termostatu. Vidíte tu názov termostatu a ceruzku pre jeho zmenu. V našom prípade vidíte Manuálny režim. Možný je tiež režim EKO a Automatický. Automatický režim si navolíte v nastavení (Týždenné režim). Termostat tu môžete na diaľku vypnúť alebo zapnúť. K tomu môžete využiť aj časovač. Ovládate tu ešte Detský zámok.

9 basic 

12 11  

 

Bonus:

Aplikácia vám umožní naplno si automatizovať svoju domácnosť. Tá vás bude počúvať na slovo vďaka kompatibilite s Amazon Alexa alebo Google Assistant.

14 15 

13 16

 

Tip:

Nastavenie umiestnenia vašej rodiny, resp. termostatu, potrebuje aplikácia kvôli predpovede počasia a na tú bude reagovať, podľa vašej ľubovôle.

1718