Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. ČASTÉ OTÁZKY
  3. Aplikácia BEOK
Aplikácia BEOK, inštalácia a nastavenie

Aplikáciu BEOK Home vo slovenětině sťahujte zadarmo na goople_play2 alebo app_store2

 

1

Aplikácia vás sama prevedie inštaláciou, nie je čo pokaziť. Po dokončení inštalácie spustite aplikáciu, teraz je potrebné telefón (či tabliet) spárovať s termostatom.

Na úvodnej obrazovke kliknite na Párovať, zadajte názov svojej WiFi siete a heslo. Zároveň pripravte podľa manuálu (str.7) termostat do párovacieho módu a spustite párovanie.

2

 

Akonáhle máte spárované, termostat si pomenujte (obzvlášť, ak ich v aplikácii budete ovládať viac). Pridržaním prsta sa vám otvorí ponuka pre premenovanie, uzamknutie či zmazanie termostatu.
3

 

Potom sa už prekliknite do základného rozhrania, kde máte svoj termostat úplne pod kontrolou.

My si termostat pomenovali Kancelária. Vidíme, že aktuálna teplota v kancelárii je 18,5 ° C a ťahaním prsta sme zadali jej zvýšenie na 22 ° C. Červený plameň značí, že je kúrenie zapnuté. Ak by sme nastavili např.18 ° C (teda nižšiu teplotu ako je tá aktuálna), termostat kúrenie vypne, čo značí plameň biely.

4

Ikony nižšie synchronizujú čas s telefónom, zapnú detský zámok či ochranu pred zamrznutím.

 

Pridržaním časovej osi sa dostaneme do nastavenia denných teplôt. Klikom na Loop si zvolíte režim, slučku - teda 5 + 2, 6 + 1 alebo 7 a nastavíte si v koľko hodín chcete mať koľko stupňov.

5_2

Po návrate do základného rozhrania termostatu hľadajte vpravo dole ikonu skrutkovača, čo je samozrejme nastavenie a to pokročilejšie. Nižšie vidíte továrenské nastavenia.

6

A je to!